کد خبر : 104234 تاریخ : ۱۴۰۲ سه شنبه ۲۹ اسفند - 00:25
سقف سرمایه گذاری در صندوق پایا با رشد ۱۰۰ درصدی به دو میلیارد واحد رسید سقف واحدهای سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت پایا با مجوز سازمان بورس و رشد ۱۰۰ درصدی به دو میلیارد واحد افزایش یافت.

به دنبال استقبال بی‌نظیر سرمایه‌گذاران و پر‌شدن سقف واحدهای صندوق پایا با مجوز سازمان بورس، سقف واحدهای سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت پایا به دو میلیارد واحد افزایش یافت.
بر اساس این گزارش، حداقل بازدهی موثر سالانه این صندوق ۳۰٫۱ درصد و بالاتر از سپرده بانکی است. پرداخت سود این صندوق با سریع‌ترین رشد میان صندوق‌های درآمد ثابت به صورت روزشمار و مرکب، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات است.

برای شروع سرمایه‌گذاری نماد “پایا” را در پنل کارگزاری‌ها جست‌وجو کنید و جهت دریافت مشاوره می‌توانید با شماره های ۸۸۲۱۱۰۱۶ یا ۸۸۶۲۷۲۹۶ تماس حاصل کنید.

مسعود شرفی مدیرعامل سبدگردان ثروت پویا در خصوص افزایش سقف واحدهای صندوق درآمد ثابت پایا، گفت: این صندوق با افزایش ۴۰۰ درصدی منابع از اول مهر ماه نسبت به سایر صندوق های درامد ثابت بیشترین رشد را ثبت کرد و با سه بار افزایش سقف طی سال جاری به دو میلیارد واحد رسید.

وی افزود: دو سوم صندوق های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت در نیمه دوم سال کوچک شدند این در حالی است که صندوق پایا با رشد ۴۰۰ درصدی منابع همراه شد. حداقل بازدهی موثر سالانه این صندوق ۳۰٫۱ درصد و روز شمار است. پیش بینی می‌شود در سال آینده سقف این صندوق با رشد ۴۰۰ تا ۵۰۰ درصدی منابع به ۴ تا ۵ میلیارد واحد برسد./بورس پرس