هلدینگ مهاجرتی ویستا
با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان «فوتبال الکترونیک جام ملت ها» را از دست ندهید
این بار دوحه، شهر فوتبال مجازی آسیا

با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان «فوتبال الکترونیک جام ملت ها» را از دست ندهید

برای نخستین بار و همزمان با مسابقات جام ملت ها، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت تا "فوتبال الکترونیک" (efootball) را به دلیل استقبال گسترده برگزار کند.

همزمان با مورد توجه قرار گرفتن برگزاری مسابقات الکترونیکی در رشته های مختلف، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که برای اولین بار در این قاره بزرگ و همزمان با مسابقات جام ملت های آسیا از روز ۱۲ بهمن لغایت ۱۶ بهمن ‌ رقابت الکترونیکی فوتبال آسیا را - با همکاری شرکت کونامی و بر بستر بازی های فوتبال- با حضور تیم های ملی حاضر در جام ملت های آسیا را در شهر دوحه قطر برگزار کند. این رقابت‌ها بر روی کنسول های پلی استیشن پنج و با حضور دو بازیکن از هر کشور -به صورت رفت و برگشت- در سال Virtual City شهر دوحه قطر برگزار می‌شود.تلویزیون اینترنتی آرپا برای نخستین بار این رویداد منحصربه فرد مجازی را به طور زنده پخش می‌کند.شما با نصب پی پاد می‌توانید به این تلویزی ن و بت قیمت نیم بها دست یابید. شرکت در مسابقات با پیش بینی و کسب جایزه همراه است. گفتنی است تیم ملی هم با حسن پاجانی، مهدی عزتی و حسام کرمی با سرمربی گری نیما خیرالله در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

 

EXNOVIN
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.