هلدینگ مهاجرتی ویستا
برای امرار معاش کارم به فروش زمین رسید
گفت و گو با فریدون آسرایی

برای امرار معاش کارم به فروش زمین رسید

در طی این دوسال کرونایی از راه موسیقی امرار معاش نکردم و حقیقتا مجبور شدم یک قطعه زمین خود را بفروشم.

به گزارش پایگاه خبری تماشاگران نیوز/ فریدون آسرایی از آن دست خوانندگان صاحب سبک پاپ بود که به دوران کنسرت‌های پر شمار و اعداد و ارقام عجیب و غریب دستمزد‌ها در دوران خوانندگی نرسید و به رغم ویژگی‌های خاصی که در صدایش وجود داشت هرگز به آنچه درخورش بود و استحقاقش را داشت دست نیافت. او که با صدای خاصش مدتی در رسانه ملی بسیار دیده می‌شد نتوانست مانند بسیاری از همکارانش از موقعیت فضای مجازی سود ببرد او در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا از اقدامات این روز هایش برای سال ۱۴۰۱ و مجموعه فعالیت‌های حرفه‌ای اش می‌گوید.

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ که در کارنامه هنری اش چند آلبوم به نام‌های «سرگذشت»، «اولین سلام»، «غریبه»، «از تو دورم» و. دیده می‌شود در خصوص فعالیت‌های اخیرش گفت: سال گذشته مشغول آماده سازی تک آهنگ یا همان تک ضرب بودم که آن را به پخش هم رساندم علاوه بر آن درگیر اتمام آلبومم هستم که قرار است روز عید فطر شنیدنی شود.

او در پاسخ به این سؤال که چه برنامه حرفه‌ای برای سال آتی دارد و قرار است چه کار‌هایی انجام دهد بیان کرد: در ابتدای اردیبهشت ماه آلبوم را روانه بازار کرده و بعد از آن تلاش می‌کنیم تا برنامه‌هایی به صورت زنده داشته باشیم.

این خواننده در خصوص این که چرا برخی از علاقه‌مندان به خوانندگی با هزینه‌های بالا و تولید تراک و قطعه‌های نامرغوب چهره شدند، اما بسیاری از استعداد‌ها به دلیل هزینه‌های بالا ناشناخته ماندند تصریح کرد: یک برنامه موسیقیایی برای انتخاب و دیده شدن ما روی کار آمد، اما متأسفانه با پخش آن برنامه موافقت نشد و جلوی ادامه آن را گرفتند. درحال حاضر همان برنامه در کانال‌های دیگر درحال اجرا است و واقعا چنین موضوعی باعث ناراحتی می‌شود چراکه یک سری از افراد در صدا و سیما هر کاری دلشان بخواهد انجام می‌دهند، اما به ما که می‌رسد حق انجام هیچ کاری را نداریم. متأسفانه بعضی از تهیه کنندگان زورشان در مقابل حرف‌ها و تصمیمات افراد بالادستی کمتر است و تهیه کننده برنامه ما نیز حرفش در مقابل بالادستی‌ها برو نداشته که بتواند در آن زمان این برنامه خوب و مفید همراه با چهره‌هایی که در آن حضور پیدا می‌کنند را به مردم معرفی کند.

خواننده «گل هیاهو» در پایان و در خصوص اینکه با توجه به تعطیلی مشاغل و کسب و کار‌ها در طی دو سال کرونایی و وجود تورم آیا زندگی او از لحاظ اقتصادی تنها از راه موسیقی تأمین و مدیریت می‌شود اظهار کرد: خیر در طی این دوسال کرونایی از راه موسیقی امرار معاش نکردم و حقیقتا مجبور شدم یک قطعه زمین خود را بفروشم درواقع باید اینطور می‌شد چراکه برنامه‌ها بیشتر در حد تلویزیون بود و کنسرت‌ها همگی به صورت آنلاین برگزار می‌شد که من به هیچ عنوان از برگزاری کنسرت به صورت آنلاین خوشم نمیاید.

 

منبع: فرارو
EXNOVIN
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.